Activity Tracker (1.1.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: new
mr: नवीन

en: updated
mr: अद्ययावत झाले

en: Name
mr: नाव

en: Published
mr: प्रकाशित

en: 1 new | @count new
mr[0]: १ नवीन
mr[1]: @count नवीन

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
