Activity Tracker (1.1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Last updated
ne: पछिल्लो पटक अद्यावधिक गरिएको

en: new
ne: नयाँ

en: updated
ne: अपडेटेड

en: Name
ne: नाम

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Tracker
ne: ट्रैकर/ खोजी

en: 1 new | @count new
ne[0]: १ नयाँ
ne[1]: @count नयाँ

en: @time ago
ne: @time पूर्व

en: Activity
ne: गतिविधि

en: About
ne: बारेमा
