Activity Tracker (1.1.0) - en to nl translation catalogue (45 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Comments
nl: Reacties

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: new
nl: nieuw

en: updated
nl: bijgewerkt

en: Name
nl: Naam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Activity
nl: Activiteit

en: About
nl: Over

en: The date the node was last updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Uses
nl: Gebruikt

en: The node ID of the node.
nl: De ID van de node.

en: User posted or commented
nl: Geplaatst of gereageerd door de gebruiker

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
nl: Alleen nodes weergeven die een gebruiker geplaatst heeft of waarop de gebruiker gereageerd heeft.

en: Whether or not the node is published.
nl: Of de node wel of niet is gepubliceerd.

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Tracking new and updated site content
nl: Nieuwe en geactualiseerde inhoud monitoren

en: Tracking user-specific content
nl: Inhoud van een specifieke gebruiker monitoren

en: My recent content
nl: Mijn recente inhoud

en: Enables tracking of recent content for users.
nl: Monitor recente inhoud van gebruikers.

en: Indexed %count content items for tracking.
nl: %count inhoudsitems geïndexeerd om te monitoren.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De ID van de node die een gebruiker heeft aangemaakt of waarop een gebruiker een heeft gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
nl: Het ID van een gebruiker die een node heeft aangemaakt of op gereageerd.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bewerkt of voor het laatst is gereageerd. Gebruik een argument of filter op UID om geen misleidende resultaten voor dit veld te krijgen.

en: Tracker - User
nl: Tracker - gebruiker

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
nl: Of de node al dan niet gepubliceerd is. Gebruik een argument of filter op UID, anders ontstaan misleidende resultaten bij het gebruik van dit veld.

en: Tracker settings
nl: Tracker-instellingen

en: Cron index limit
nl: Cron index-limiet

en: Nodes user posted/commented on
nl: Aantal door gebruiker geschreven of van reactie voorziene nodes

en: UID of a nodes user posted/commented on
nl: UID van door gebruiker geschreven of van reactie voorziene nodes

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Activity</em> tab from the user's profile page.
nl: Klik op de tab <em>Recente inhoud</em> op het profiel van een gebruiker om zijn nieuwe en gewijzigde inhoud te zien.

en: The Activity Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the <a href=":tracker">online documentation for the Activity Tracker module</a>.
nl: De Activity Tracker-module geeft de meest recent gewijzigde of toegevoegde inhoud weer en maakt het mogelijk om nieuwe inhoud van gebruikers te monitoren. Deze module heeft geen instellingen. Zie voor meer informatie de <a href=":tracker">online documentatie voor de Activity Tracker-module</a>.

en: The <a href=":recent">Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
nl: De pagina <a href=":recent">Recente inhoud</a> toont nieuwe en gewijzigde inhoud in omgekeerde chronologische volgorde, ze geeft het inhoudstype weer, de titel, auteur, aantal reacties, en het tijdstip van de laatste aanpassing. Inhoud wordt als gewijzigd beschouwd wanneer tekst wijzigt of wanneer nieuwe reacties worden toegevoegd. De tab <em>Mijn recente inhoud</em> beperkt het overzicht tot de ingelogde gebruiker.

en: The {node}.nid this record tracks.
nl: De {node}.nid dat door dit record gemonitord wordt.

en: Boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
nl: Het tijdstip waarop voor het laatst de inhoud werd opgeslagen of op de inhoud werd gereageerd.

en: The {user}.nid this record tracks.
nl: De {user}.nid dat door dit record gemonitord wordt.

en: The {users}.uid of the node author or commenter.
nl: De {users}.uid van de node- of reactie-auteur.

en: The Unix timestamp when the user was most recently saved or commented on.
nl: Het tijdstip waarop voor het laatst de gebruiker werd opgeslagen of op de gebruiker werd gereageerd.
