Activity Tracker (1.1.0) - en to tr translation catalogue (42 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Last updated
tr: Son güncelleme

en: new
tr: yeni

en: updated
tr: güncellendi

en: Name
tr: İsim

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Published
tr: Yayında

en: Tracker
tr: İzleyici

en: Updated date
tr: Güncelleme tarihi

en: 1 new | @count new
tr[0]: 1 yeni
tr[1]: @count yeni

en: @time ago
tr: @time önce

en: Activity
tr: Etkinlik

en: About
tr: Hakkında

en: The date the node was last updated.
tr: Bu düğümün son güncellenme tarihi.

en: No content available.
tr: Hiçbir içerik mevcut değil.

en: Uses
tr: Kullanım

en: The node ID of the node.
tr: Bu düğümün düğüm ID'si

en: User posted or commented
tr: Yayınlayan veya yorumlayan kullanıcı

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
tr: Düğümü yalnızca, düğümü bir kullanıcı gönderdiyse ya da düğümle ilgili yorum yaptıysa görüntüle.

en: Whether or not the node is published.
tr: Düğümün yayınlanıp yayınlanmadığı.

en: Recent content
tr: Güncel içerik

en: Tracking new and updated site content
tr: Yeni ve güncellenmiş site içeriği izleniyor

en: Tracking user-specific content
tr: Kullanıcıya özgü içerik izleniyor

en: My recent content
tr: Benim yakın tarihli içeriğim

en: Enables tracking of recent content for users.
tr: Kullanıcılar için en son eklenen içeriğin takibini yapar.

en: Indexed %count content items for tracking.
tr: İzlemek için %count içerik dizinlendi.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
tr: Bir kullanıcının oluşturduğu ya da yorum yaptığı düğümün kimliği. UID'de bir argüman ya da süzgeç kullanmanız gerekir; aksi takdirde bu alanı kullandığınızda yanıltıcı sonuçlar alırsınız.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
tr: Düğümle etkileşime geçen (düğümü oluşturan ya da düğümle ilgili yorum yapan) bir kullanıcının kullanıcı kimliği.

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
tr: Düğümün en son güncellendiği veya hakkında yorum yapıldığı tarih. UID'de bir argüman ya da süzgeç kullanmanız gerekir; aksi takdirde bu alanı kullandığınızda yanıltıcı sonuçlar alırsınız.

en: Tracker - User
tr: İzleyici - Kullanıcı

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
tr: Düğümün yayınlanıp yayınlanmadığı. UID'de bir bağımsız değişken ya da süzgeç kullanmanız gerekir; aksi takdirde bu alanı kullandığınızda yanıltıcı sonuçlar alırsınız.

en: The Activity Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the <a href=":tracker">online documentation for the Activity Tracker module</a>.
tr: Etkinlik İzleyici modülü, sitenizde en son eklenen ve güncellenen içeriği görüntüler ve her bir kullanıcı tarafından oluşturulan yeni içeriği izlemenize olanak sağlar. Bu modülün yapılandırma seçeneği yoktur. Daha fazla bilgi için <a href=":tracker">Etkinlik İzleyici modülüne ilişkin çevrimiçi belgelere</a> bakın.

en: The <a href=":recent">Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
tr: <a href=":recent">En son içerik</a> sayfası içerik tipi, başlık, yazarın adı, yorum sayısı ve son güncellenme zamanı listelenerek ters kronolojik sırayla yeni ve güncellenen içerikleri gösterir. Metinde değişiklik oluştuğunda ya da yeni yorumlar eklendiğinde içerik güncellenmiş olarak değerlendirilir. <em>En son içeriğim</em> sekmesi, listeyi o anda yapmış olan kullanıcıyla sınırlar.

en: The {node}.nid this record tracks.
tr: Bu kaydın izlediği {node}.nid.

en: Boolean indicating whether the node is published.
tr: Düğümün yayınlanıp yayınlanmayacağını belirten mantıksal değer.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
tr: Düğümün en yakın zamanda kaydedildiği ya da hakkında yorum yapıldığı Unix zaman damgası.

en: The {user}.nid this record tracks.
tr: Bu kaydın izlediği {user}.nid.

en: The {users}.uid of the node author or commenter.
tr: Düğüm yazarının ya da yorum yapan kişinin {users}.uid'si.

en: The Unix timestamp when the user was most recently saved or commented on.
tr: Kullanıcının en yakın zamanda kaydedildiği ya da hakkında yorum yapıldığı Unix zaman damgası.
