Activity Tracker (1.1.0) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Last updated
ug: ئاخىرقى يېڭىلانغان ۋاقتى

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Recent content
ug: يېڭى مەزمۇن

en: My recent content
ug: مەن يوللىغان يېڭى مەزمۇن
