Activity Tracker (1.1.0) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Comments
uk: Коментарі

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: new
uk: новий

en: updated
uk: оновлено

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Statistics
uk: Статистика

en: Published
uk: Опубліковано

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: @time ago
uk: @time тому

en: Activity
uk: Активність

en: About
uk: Про модуль

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Uses
uk: Використання

en: The node ID of the node.
uk: Ідентифікатор матеріалу.

en: User posted or commented
uk: Користувач опублікував чи прокоментував

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
uk: Відображати матеріал лише якщо користувач його опублікував або додав коментар.

en: Whether or not the node is published.
uk: Опублікований чи ні цей матеріал.

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Tracking new and updated site content
uk: Відстеження нових та змінених матеріалів сайту

en: Tracking user-specific content
uk: Відстеження матеріалів, пов'язаних з користувачем

en: My recent content
uk: Мої останні матеріали

en: Enables tracking of recent content for users.
uk: Дозволяє відстежувати останні матеріали користувачів.

en: Indexed %count content items for tracking.
uk: Для відстеження проіндексовано %count одиниць матеріалів.

en: The node ID of the node a user created or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Ідентифікатор матеріалу, що користувач створив або відкоментував. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: The user ID of a user who touched the node (either created or commented on it).
uk: Ідентифікатор користувача, котрий мав справу з матеріалом (створив або прокоментував його).

en: The date the node was last updated or commented on. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Дата оновлення або коментування матеріалу. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: Tracker - User
uk: Відстежувач - Користувач

en: Whether or not the node is published. You must use an argument or filter on UID or you will get misleading results using this field.
uk: Матеріал опублікований чи ні. Щоб застосування цього поля не призвело до неправильних результатів слід використовувати аргумент або фільтр за UID.

en: Tracker settings
uk: Налаштування відстежувача

en: Cron index limit
uk: Обмеження індексу крону

en: Nodes user posted/commented on
uk: Матеріали надіслані/прокоментовані користувачем

en: UID of a nodes user posted/commented on
uk: UID матеріалів, що користувач опублікував/прокоментував

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Activity</em> tab from the user's profile page.
uk: Для відслідковування нових і оновлених матеріалів користувача, натисніть вкладку <em>Активність</em> на сторінці його профілю.

en: Activity Tracker
uk: Відстежувач активності

en: The Activity Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the <a href=":tracker">online documentation for the Activity Tracker module</a>.
uk: Модуль Відстежувач активності (Activity Tracker) показує останні додані та оновлені матеріали сайту та дає можливість переглянути нові матеріали, створені кожним з користувачів. Модуль не має параметрів налаштувань. Додаткову інформацію дивіться в <a href=":tracker">онлайн-документації про модуль Відстежувач активності (Activity Tracker)</a>.

en: The <a href=":recent">Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
uk: Сторінка <a href=':recent'>Останні матеріали</a> відображує нові та оновлені матеріали в зворотньому хронологічному порядку, показуючи тип матеріалу, назву, ім'я автора, кількість коментарів і час останнього оновлення. Матеріал вважається оновленим, якщо до тексту внесені правки або додано нові коментарі. Вкладка <em>Мої останні матеріали</em> містить дані лише користувача, котрий цієї миті авторизований на сайті.

en: The {node}.nid this record tracks.
uk: {node}.nid, котрий відслідковує цей запис.

en: Boolean indicating whether the node is published.
uk: Булева індикація того, чи опублікований матеріал.

en: The Unix timestamp when the node was most recently saved or commented on.
uk: Час останнього збереження чи коментування матеріалу у unix-форматі.

en: The {user}.nid this record tracks.
uk: {user}.nid, котрий відслідковує цей запис.

en: The {users}.uid of the node author or commenter.
uk: {users}.uid автора матеріалу чи коментатора.

en: The Unix timestamp when the user was most recently saved or commented on.
uk: Час останнього збереження чи коментування користувача у unix-форматі.
