Activity Tracker (1.1.0) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Comments
ur: تبصرے

en: Last updated
ur: آخری بار تدوین کیا گیا

en: new
ur: جدید

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: Name
ur: نام

en: Statistics
ur: اعدادوشمار

en: Published
ur: شائع شدہ

en: 1 new | @count new
ur[0]: ۱ جدید
ur[1]: @count جدید

en: @time ago
ur: @time قبل
