TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Other
bo: གཞན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས
