TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Export
hr: Izvezi

en: Other
hr: Ostalo

en: Flush
hr: Isprazni

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Uses
hr: Uporaba

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
