TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Other
hu: Egyéb

en: Your Name
hu: Név

en: Flush
hu: Kiürítés

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Uses
hu: Használat

en: Dashboard
hu: Irányítópult
