TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Export
sk: Exportovať

en: Other
sk: Ostatné

en: Your Name
sk: Vaše meno

en: Flush
sk: Vyprázdniť

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Uses
sk: Používa

en: Dashboard
sk: Nástenka
