TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Export
sl: Izvoz

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
