TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: Export
da: Eksportér

en: Other
da: Anden

en: Your Name
da: Dit navn

en: Flush
da: Ryd

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Uses
da: Bruger
