TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Export
lv: Eksportēt

en: Other
lv: Citi

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Flush
lv: Iztīrīt

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Uses
lv: Lieto

en: Dashboard
lv: Darbgalds
