TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Note:
sv: Observera:

en: Export
sv: Exportera

en: Other
sv: Övriga

en: Your Name
sv: Ditt namn

en: Flush
sv: Töm

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Uses
sv: Använder

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
