TrackMyAdmin (8.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
