TrackMyAdmin (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Export
az: Eksport

en: Other
az: Digər

en: Flush
az: Qızarmaq

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Uses
az: İstifadə edir
