TrackMyAdmin (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Export
be: Экспарт

en: Other
be: Іншыя

en: About
be: Аб

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
