TrackMyAdmin (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Export
ar: تصدير

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم
