TrackMyAdmin (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Export
it: Esporta

en: Other
it: Altro

en: Flush
it: Svuota

en: About
it: Informazioni

en: - Select -
it: - Scegliere -

en: Uses
it: Usa
