TrackMyAdmin (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Export
ja: エクスポート

en: Other
ja: その他

en: Flush
ja: 消去

en: About
ja: アバウト

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Uses
ja: 機能

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
