TrackMyAdmin (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Export
km: នាំចេញ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Uses
km: ប្រើ

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
