TrackMyAdmin (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: Export
ps: بهرول

en: Other
ps: نور

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
