TrackMyAdmin (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Other
ro: Altele

en: Flush
ro: Golire

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Uses
ro: Folosește

en: Dashboard
ro: Panou de control
