TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Export
ca: Exporta

en: Other
ca: Altres

en: Your Name
ca: El vostre nom

en: Flush
ca: Neteja

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Uses
ca: Usos

en: Dashboard
ca: Tauler
