TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Export
eu: Esportatu

en: Other
eu: Bestea

en: Your Name
eu: Zure izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Dashboard
eu: Aginte-panela
