TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Export
fi: Vie

en: Other
fi: Muu

en: Proceed
fi: Jatka

en: Flush
fi: Tyhjennä

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Uses
fi: Käyttää

en: Dashboard
fi: Työpöytä
