TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Export
he: יצוא

en: Other
he: אחר

en: Flush
he: ריענון

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Uses
he: שימושים

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
