TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Other
hi: अन्य

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: Uses
hi: उपयोग
