TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Other
ku: هیتر

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
