TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Other
lt: Kiti

en: Flush
lt: Išvalyti

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Uses
lt: Naudoja

en: Dashboard
lt: Darbastalis
