TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Export
nl: Exporteren

en: Other
nl: Andere

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Business
nl: Zakelijk

en: Flush
nl: Cache leegmaken

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Uses
nl: Gebruikt
