TrackMyAdmin (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Note:
ta: குறிப்பு:

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Dashboard
ta: முகப்பு பெட்டகம்
