TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Export
bn: রপ্তানী

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ

en: Dashboard
bn: ড্যাশবোর্ড
