TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Note:
es: Nota:

en: Export
es: Exportar

en: Other
es: Otro(s)

en: Your Name
es: Su nombre

en: Business
es: Negocios

en: Proceed
es: Proceder

en: Flush
es: Vaciar

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Uses
es: Usos

en: Dashboard
es: Panel de control
