TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Note:
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿ:

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Business
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: About
kn: ಕುರಿತು
