TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
