TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Other
cs: Jiné

en: Flush
cs: Vyprázdnit

en: About
cs: Popis

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Uses
cs: Použití

en: Dashboard
cs: Ovládací panel
