TrackMyAdmin (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Note:
oc: Nòta :

en: Export
oc: Exportar

en: Other
oc: Autre

en: Your Name
oc: Vòstre nom

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Uses
oc: Usatges

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd
