Tragedy of the commons (1.0.2-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Submit
sk: Odoslať

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Development
sk: Vývoj

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Results
sk: Výsledky
