Tragedy of the commons (1.0.3-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Status
is: Støða

en: Submit
is: Lat inn

en: Email address
is: Teldupostbústaður

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: Results
is: Úrslit
