Tragedy of the commons (1.0.3-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Development
oc: Desvolopament

en: Response
oc: Responsa

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Results
oc: Resultats
