Tragedy of the commons (1.0.4-alpha1) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Submit
ast: Unviar

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Name
ast: Nome

en: Summary
ast: Resume

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Results
ast: Resultaos
