Tragedy of the commons (1.0.4-alpha1) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Name
bn: নাম

en: Summary
bn: সারসংক্ষেপ

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল
