Tragedy of the commons (1.0.4-alpha1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Email address
se: Epoasta čujuhus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Name
se: Namma

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Results
se: Ohcanbohtosat
