Tragedy of the commons (1.0.4-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Name
si: නම
