Tragedy of the commons (1.0.4-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Name
ur: نام

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Email
ur: ای میل
