Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: First name
bs: Ime

en: Results
bs: Rezultati
