Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Submit
el: Υποβολή

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Results
el: Αποτελέσματα

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Started
el: Ξεκίνησε

en: button
el: κουμπί
