Tragedy of the commons (1.0.4-alpha3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Status
fr: État

en: Submit
fr: Soumettre

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Development
fr: Développement

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Response
fr: Réponse

en: Name
fr: Nom

en: Summary
fr: Résumé

en: Updated
fr: Mis à jour

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: No entries available.
fr: Aucun message disponible

en: First Name
fr: Prénom

en: Last Name
fr: Nom de famille

en: Results
fr: Résultats

en: Completed
fr: Terminé

en: Started
fr: Démarré

en: button
fr: bouton
